Po wykorzystaniu tego czasu naliczane są dodatkowe opłaty za parkowanie. Ładując auto na publicznej stacji AC, w której koszt 1 kWh wynosi 1,31 zł, koszt przejechania 100 km samochodem elektrycznym będzie kosztował odpowiednio: w ruchu miejskim (14,5 kWh) – 18,99 zł. w ruchu podmiejskim (13,5 kWh) – 17,68 zł. na autostradzie (20Home NaukiMatematyka zapytał(a) o 20:12 Samochód zużywa 5,5litra benzyny na trzeba zapłacić za benzyna po przejechaniu 800km za 3zł i 92gr? Odpowiedzi Naszym x bedzie ilosc benzyny jaka samochod zuzyje na przejechanie 800 km. liczymy to z proporcji, a wiec: 5,5-100 km x- 800 km 100x=4400/100x=44Na przejechanie 800 km samochod zuzyje 44litry benzyny kosztuje 3,92 zł a więc:44*3,92=172, 48 zł. odp. Za przejechanie 800 km trzeba zaplacic 172,48 zł za benzynę. prosze bardzo ;) moje jest łatwiej napsiane ale nie jest wytłumaczone ;) no ale to chyba trzeba sobie skojarzyć! Głowa musi pracować! : Oo 5,5 l * 8=4444 * 3, 92 zł= 172,48 zł Uważasz, że ktoś się myli? lub
To zawody polegające na przejechaniu trasy dokładnie opisanej w tzw. roadbooku w określonym czasie. W tym przypadku mieliśmy przed sobą ponad 115 km trasy prowadzącej przez miasto, lokalne drogi z podjazdami i zjazdami, a także fragmentami dróg szybkiego ruchu.
Samochód zużywa 6,1 L benzyny na 100km . Ile L benzyny potrzebuje na przejechanie 490km. Wynik podaj po zaokrągleniu D części dziesiętnychA jaka cena paliwa pojawi się na stacjach benzynowych w najbliższym czasie? Oprócz 4,66 zł za litr benzyny bezołowiowej widzimy 37 zł/100 km. Skąd to pochodzi? Dziś litr oleju napędowego kosztuje 4,69 zł. Jeśli przyjmiemy, że samochód z silnikiem Diesla spala 8 l/100 km, to przejechanie 100 km będzie nas kosztować 37 zł. Samochód zużywa 6,1 l benzyny na 100km. Ilu litrów benzyny potrzeba na przejechanie 490 km? Wynik podaj po zaokrągleniu do części dziesiątych.
Samochody zużywa średnio 6 litrów benzyny na 100km. Litr benzyny kosztuje 4,60 zł. Oblicz średni koszt paliwa zużytego podczas podróży z Białegostoku do Lubina. Odległość wynosi 310 km 2020-10-29 11:21:10; Samochód spala 7 8 litra benzyny na 100km.Jeden litr benzyny kosztuję 4,08 zł 2012-06-13 19:11:58
Najlepsza odpowiedź lol94 odpowiedział(a) o 15:16: 8l-100 km1l - 4,6 zł8*2,4=19,2 l19,2l * 4,6 zł=88,32=88 zł Odpowiedzi fredka_10 odpowiedział(a) o 18:55 8 l=100km litr kosztuje 4,60 gr19*4,60=87,40gdzieś tak około wynik w przybliżeniu;p Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź? lub
To jezeli ten samochod zuzywa 9 l na 100 km to 9:9 jest 5 to 100 x 5 to 500km. Jezeli zatankuje do pelna to bedzie mogla przejechac 500km Odp . Bedzie mogła przejechac 500 km. Zad2 Od poczatku października do konca kwietnia to 7 miesiecy. 7x50=350t Pozostałe miesiące to maj, czerwiec,lipiec,sierpien,wrzesien, czyli 5 5x7=35 350t +35t=385t.